- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Kartáčovaný |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 6 cm (2,4 palce) |
| Celková šířka | 6 cm (2,4 palce) |
| Celková hloubka | 7 cm (2,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 3w |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál dekorace | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Stříbro |
| Barva dekorace | Stříbro |
| Barva LED | Zelený |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,16 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9702
Kód: 9696
Kód: 9843
Kód: 10342
Kód: 10004
Kód: 10335
check_circle
check_circle