- Sleva
- Nové
| Kategorie | Nástěnné svítidlo/svítidlo |
| Styl | evropský |
| Doporučené přizpůsobení místnosti | Obývací pokoj, Ložnice, Studovna, Kuchyň, Jídelna |
| Doporučená velikost místnosti (metr čtvereční) | 2-4 |
| Řemeslo | Malování ve spreji |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Počet Světla | 2 |
| Žárovka zahrnuta nebo ne | Žádný |
| Příkon | MAX 40W |
| Měření produktu | Rozměry 37*37*40 cm |
| Materiál upevnění | Slitina zinku |
| Napětí | 110-120V/220-240V |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9528
Kód: 10152
Kód: 9385
Kód: 3275
Kód: 15059
check_circle
check_circle