- Sleva
- Nové
| Kategorie | Nástěnné svítidlo/svítidlo |
| Styl | Japonský styl |
| Doporučené přizpůsobení místnosti | Ložnice, Obývací pokoj, Studovna |
| Doporučená velikost místnosti (metr čtvereční) | 2-5 |
| Řemeslo | Proces řezání |
| Základna žárovky | LED (G4-12V) |
| Počet Světla | 1 |
| Žárovka zahrnuta nebo ne | Ano |
| Příkon | 5W |
| Měření produktu | 20*10*4 cm |
| Materiál upevnění | Dřevo |
| Materiál stínidla | Akryl |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10145
Kód: 9867
Kód: 9514
Kód: 9565
Kód: 10304
Kód: 9523
Kód: 3450
Kód: 10152
Kód: 10498
Kód: 9670
Kód: 10180
check_circle
check_circle