- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 6 cm (2 palce) |
| Celková šířka | 7 cm (3 palce) |
| Celková hloubka | 7 cm (3 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | Max 3W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Stříbro |
| Barva LED | Teplá bílá,Modrý,Zelený,Červený |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,3 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 13355
Kód: 2861
Kód: 10341
Kód: 10534
Kód: 2897
Kód: 2552
Kód: 10357
Kód: 2769
Kód: 10474
Kód: 3270
Kód: 2993
check_circle
check_circle