- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Malování |
| Rozměry | |
| Celková výška | 30 cm (12 palců) |
| Celková šířka | 16 cm (6 palců) |
| Celková hloubka | 19 cm (8 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | Max 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Akryl |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3285
Kód: 10308
Kód: 3287
Kód: 2961
Kód: 9420
Kód: 14954
Kód: 9670
Kód: 9405
check_circle
check_circle