- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Chrome |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 45 cm (18 palců) |
| Celková šířka | 46 cm (28 palců) |
| Celková hloubka | 26 cm (10 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Barva | |
| Barva svítidla | Stříbro |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 2536
Kód: 9960
Kód: 9704
Kód: 9688
Kód: 10509
Kód: 10954
Kód: 9609
Kód: 9318
Kód: 10459
Kód: 14984
check_circle
check_circle