- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Malování |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (14 palců) |
| Celková šířka | 18 cm (7 palců) |
| Celková hloubka | 30 cm (12 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | Max 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10198
Kód: 9423
Kód: 9823
Kód: 14926
Kód: 9655
check_circle
check_circle