- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Malování |
| Rozměry | |
| Celková výška | 33 cm (13,2 palce) |
| Celková šířka | 17 cm (6,8 palce) |
| Celková hloubka | 17 cm (6,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | Max 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,9 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9352
Kód: 10148
Kód: 9926
Kód: 9831
Kód: 9323
Kód: 9941
Kód: 9550
Kód: 2897
Kód: 10103
Kód: 3032
check_circle
check_circle