- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 5W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5 cm (2 palce) |
| Celková šířka | 14 cm (5,6 palce) |
| Celková hloubka | 40 cm (16 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 5W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Barva | |
| Barva LED | Bílý,Teplá bílá |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9906
Kód: 9989
Kód: 10375
Kód: 2763
Kód: 10051
Kód: 10320
Kód: 3234
check_circle
check_circle