- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Ostatní |
| Směr světla | Uplight |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 43 cm (17 palců) |
| Celková šířka | 20 cm (8 palců) |
| Celková hloubka | 20 cm (8 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Sklo |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Barva | |
| Barva svítidla | Černý |
| Barva odstínu | Černý |
| Barva dekorace | Černý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10939
Kód: 10210
Kód: 9514
Kód: 10104
Kód: 9579
Kód: 15040
Kód: 2856
Kód: 9497
Kód: 9714
Kód: 9365
check_circle
check_circle