- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Chrome |
| Směr světla | Downlight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5 cm (1,97 palce) |
| Celková šířka | 80 cm (31,49 palce) |
| Celková hloubka | 12 cm (4,72 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 85 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 0,2 W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Akryl |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10029
Kód: 10534
Kód: 2882
Kód: 10152
Kód: 10385
Kód: 2980
Kód: 9852
Kód: 2529
Kód: 10217
Kód: 2790
check_circle
check_circle