- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Rozměry | |
| Celková výška | 14 cm (6 palců) |
| Celková šířka | 25 cm (10 palců) |
| Celková hloubka | 14 cm (6 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | Max 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9758
Kód: 10313
Kód: 10500
Kód: 9930
Kód: 9690
check_circle
check_circle