- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Bronz |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 27 cm (10,6 palce) |
| Celková šířka | 15 cm (5,9 palce) |
| Celková hloubka | 18 cm (7,1 palce) |
| Rozměr vrchlíku/zádové desky | 20*8*3cm (7,9*3,1*1,2 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál dekorace | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bronz |
| Barva odstínu | Bílý |
| Barva dekorace | Zlatý,Černý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.7 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 15055
Kód: 3035
Kód: 9862
Kód: 14960
Kód: 10539
Kód: 3387
Kód: 2999
Kód: 10518
check_circle
check_circle