- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | LED,Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Chrome |
| Směr světla | Uplight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 10 cm (3,9 palce) |
| Celková šířka | 40 cm (15,7 palce) |
| Celková hloubka | 29 cm (11,4 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 5W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 5 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9365
Kód: 3161
Kód: 9867
Kód: 14933
Kód: 2535
Kód: 9744
Kód: 2887
check_circle
check_circle