- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 12W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 4,5 cm (1,8 palce) |
| Celková šířka | 9 cm (3,6 palce) |
| Celková hloubka | 72 cm (28,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,5 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3023
Kód: 10287
Kód: 9359
Kód: 9377
Kód: 2766
Kód: 13226
Kód: 13355
Kód: 10135
check_circle
check_circle