- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Chrome |
| Směr světla | Downlight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (13,65 palce) |
| Celková šířka | 23,5 cm (9,16 palce) |
| Celková hloubka | 15 cm (5,85 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,9 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3001
Kód: 9380
Kód: 9970
Kód: 3215
Kód: 10114
Kód: 9817
Kód: 10290
Kód: 9871
check_circle
check_circle