- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Downlight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5 cm (1,97 palce) |
| Celková šířka | 92 cm (36,22 palce) |
| Celková hloubka | 8,5 cm (3,35 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | MAXIMÁLNĚ 15W |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Akryl |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2.34 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10317
Kód: 10462
Kód: 9705
Kód: 9365
Kód: 3159
Kód: 2559
Kód: 2529
Kód: 9374
Kód: 9604
Kód: 10482
check_circle
check_circle