- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Styl | Moderní/současné |
| Rozměry | |
| Celková výška | 4 cm |
| Celková šířka | 10 cm |
| Celková hloubka | 9 cm |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Příkon na žárovku | 5W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,4 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10324
Kód: 2564
Kód: 10496
Kód: 10210
Kód: 9402
Kód: 10314
Kód: 14315
Kód: 10941
Kód: 9395
check_circle
check_circle