- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Swing Arm Lights |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Napětí (V) | AC 100-240 |
| Příkon (W) | MAX 40W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (13,77 palce) |
| Celková šířka | 25CM (9,84 palce) |
| Celková hloubka | 90CM (35,43 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | MAX 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Dřevo/bambus |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Materiál dekorace | Dřevo/bambus |
| Barva | |
| Barva svítidla | Žluť |
| Barva odstínu | Bílý |
| Barva dekorace | Žluť |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 3 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9469
Kód: 10311
Kód: 2552
Kód: 10038
check_circle
check_circle