- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 6W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5 cm (2 palce) |
| Celková šířka | 10 cm (4 palce) |
| Celková hloubka | 32 cm (12,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 3W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 2583
Kód: 9639
Kód: 10393
Kód: 9704
Kód: 9469
Kód: 3208
Kód: 10206
check_circle
check_circle