- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Malování |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 7W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 18 cm (7,2 palce) |
| Celková šířka | 10 cm (4 palce) |
| Celková hloubka | 23,5 cm (9,4 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3332
Kód: 10390
Kód: 9542
Kód: 2671
Kód: 9631
Kód: 10533
Kód: 2949
Kód: 9930
Kód: 2595
check_circle
check_circle