- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Chrome |
| Rozměry | |
| Celková výška | 11 cm (4 palce) |
| Celková šířka | 33 cm (13 palců) |
| Celková hloubka | 8 cm (3 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | G4 |
| Příkon na žárovku | Max 20W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 14975
Kód: 9371
Kód: 10532
Kód: 9788
Kód: 9539
Kód: 10109
Kód: 9531
check_circle
check_circle