- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5 cm (2 palce) |
| Celková šířka | 11 cm (4 palce) |
| Celková hloubka | 11 cm (4 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | Max 2W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Stříbro |
| Barva odstínu | Stříbro |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,3 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9315
Kód: 9340
Kód: 9375
Kód: 13226
Kód: 9931
Kód: 2887
Kód: 9687
Kód: 10189
Kód: 9385
check_circle
check_circle