- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Země |
| Dokončit | Malování |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 45 cm (17,72 palce) |
| Celková šířka | 45 cm (17,72 palce) |
| Celková hloubka | 45 cm (17,72 palce) |
| Rozměr vrchlíku/zádové desky | 12 cm (4,72 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 5 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 5 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10398
Kód: 10475
Kód: 3240
Kód: 9704
Kód: 9469
Kód: 9539
Kód: 2583
check_circle
check_circle