- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Směr světla | Uplight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 18 cm (7,1 palce) |
| Celková šířka | 26 cm (10,2 palce) |
| Celková hloubka | 25 cm (9,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 4 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9503
Kód: 9828
Kód: 2556
Kód: 10940
Kód: 3372
Kód: 9968
check_circle
check_circle