- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Downlight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (14 palců) |
| Celková šířka | 26 cm (10 palců) |
| Celková hloubka | 35 cm (14 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | Max 10W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva | |
| Barva svítidla | Černý |
| Barva odstínu | Průhledný |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.8 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9485
Kód: 14955
Kód: 10180
Kód: 15059
Kód: 3303
check_circle
check_circle