- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Malování |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 12,5 cm (4,9 palce) |
| Celková šířka | 11 cm (4,3 palce) |
| Celková hloubka | 57 cm (22,4 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | max 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Barva | |
| Barva svítidla | Černý |
| Barva odstínu | Černý |
| Barva dekorace | Černý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9435
Kód: 9991
Kód: 9739
Kód: 9926
Kód: 10480
Kód: 2535
Kód: 9820
Kód: 9402
Kód: 9490
check_circle
check_circle