- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Směr světla | Uplight |
| Rozměry | |
| Celková výška | 8,5 cm (3,3 palce) |
| Celková šířka | 20 cm (7,9 palce) |
| Celková hloubka | 64 cm (25,2 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 4 |
| Základna žárovky | G4 |
| Příkon na žárovku | 10W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 3 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10565
Kód: 3237
Kód: 9791
Kód: 9448
check_circle
check_circle