- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Rozměry | |
| Celková výška | 10 cm |
| Celková šířka | 18 cm |
| Celková hloubka | 7 cm (3 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | G4 |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3181
Kód: 14979
Kód: 3033
Kód: 9963
Kód: 9935
Kód: 10947
Kód: 9320
check_circle
check_circle