- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Rustikální/Lodge |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 29 cm |
| Celková šířka | 15 cm |
| Celková hloubka | 29 cm |
| Rozměr vrchlíku/zádové desky | 15 cm |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1ks |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,62 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9537
Kód: 9671
Kód: 9513
Kód: 2548
Kód: 9758
Kód: 10452
Kód: 10455
Kód: 10180
check_circle
check_circle