- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Směr světla | Uplight |
| Značka | |
| Rozměry | |
| Celková výška | 27 cm (10,6 palce) |
| Celková šířka | 13 cm (5,1 palce) |
| Celková hloubka | 13 cm (5,1 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10392
Kód: 9489
Kód: 10282
Kód: 9791
check_circle
check_circle