- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 29 cm |
| Celková šířka | 30 cm |
| Celková hloubka | 29 cm |
| Rozměr vrchlíku/zádové desky | 30 cm |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1ks |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Materiál dekorace | Tkanina |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bílý |
| Barva odstínu | Bílý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,62 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3191
Kód: 10950
Kód: 2788
Kód: 9845
Kód: 10334
Kód: 9943
Kód: 9973
Kód: 9987
check_circle
check_circle