- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 37 cm (15 palců) |
| Celková šířka | 18 cm (7 palců) |
| Celková hloubka | 18 cm (7 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | Max 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Barva | |
| Barva svítidla | Stříbro |
| Barva odstínu | Průhledný |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 3 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10943
Kód: 10290
Kód: 9788
Kód: 10528
Kód: 3214
Kód: 10015
Kód: 15051
check_circle
check_circle