- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | Mini styl |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Ostatní |
| Rozměry | |
| Celková výška | 14,5 cm |
| Celková šířka | 22 cm |
| Rozměr vrchlíku/zádové desky | 13,5 cm |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | Max 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,7 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3071
Kód: 9975
Kód: 9339
Kód: 3171
Kód: 10528
Kód: 9551
Kód: 15055
Kód: 10559
Kód: 3035
Kód: 10217
Kód: 9522
Kód: 9593
Kód: 2763
check_circle
check_circle