- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Příkon (W) | 15W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 28,5 cm |
| Celková šířka | 25CM |
| Celková hloubka | 8CM |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 15W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bílý |
| Barva odstínu | Bílý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,6 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 3392
Kód: 10089
Kód: 15044
Kód: 3089
Kód: 3034
Kód: 15043
Kód: 10490
check_circle
check_circle