- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Koupelnové osvětlení |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 8W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5 cm (2 palce) |
| Celková šířka | 8,5 cm (3,4 palce) |
| Celková hloubka | 40 cm (16 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10332
Kód: 3169
Kód: 9742
Kód: 3033
Kód: 9385
check_circle
check_circle