- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Malování |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 25 cm (9,84 palce) |
| Celková šířka | 10 cm (3,94 palce) |
| Celková hloubka | 10 cm (3,94 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | MAX 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Dřevo/bambus |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,8 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10156
Kód: 9360
Kód: 10946
Kód: 9385
Kód: 2608
check_circle
check_circle