- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Ostatní |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 8W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 25,5 cm |
| Celková šířka | 17 cm |
| Celková hloubka | 5 cm |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 5W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bílý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,4 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 2634
Kód: 9797
Kód: 9824
Kód: 10139
Kód: 9732
Kód: 10343
check_circle
check_circle