- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Malování |
| Rozměry | |
| Celková výška | 9,5 cm (3,74 palce) |
| Celková šířka | 5 cm (1,97 palce) |
| Celková hloubka | 6,5 cm (2,56 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | Max 3W |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Akryl |
| Barva | |
| Barva LED | Teplá bílá |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,20 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9661
Kód: 9343
Kód: 10475
Kód: 3033
Kód: 13117
check_circle
check_circle