- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnná svítidla pro zapuštěnou montáž |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Ostatní |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 24,5 cm (9,6 palce) |
| Celková šířka | 26 cm (10 palců) |
| Celková hloubka | 14 cm (5,5 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | G9 |
| Příkon na žárovku | Max 40W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Krystal |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Barva | |
| Barva odstínu | Průhledný |
| Barva dekorace | Průhledný |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 14953
Kód: 9551
Kód: 2955
Kód: 9688
Kód: 10423
Kód: 9707
Kód: 10308
check_circle
check_circle