- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Země |
| Dokončit | Ostatní |
| Rozměry | |
| Celková výška | 50 cm (19,7 palce) |
| Celková šířka | 33 cm (13 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | 25W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Pryskyřice |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 3 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 14962
Kód: 15050
Kód: 9589
Kód: 15055
Kód: 9538
Kód: 10045
Kód: 9803
Kód: 14947
Kód: 10024
Kód: 2596
check_circle
check_circle