- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Obsah balení | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Dokončit | Malování |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Napětí (V) | AC 100-240 |
| Styl | Moderní/současné |
| Příkon (W) | 7W |
| Datum zařazení | 10.09.2016 |
| Rozměry | |
| Celková šířka (CM) | 15 cm (5,9 palce) |
| Celková hloubka (CM) | 6 |
| Celková výška (CM) | 25 cm (9,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Počet žárovek | 1 |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Akryl |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10287
Kód: 2718
Kód: 9855
Kód: 14949
Kód: 9938
Kód: 10282
Kód: 10351
Kód: 10207
check_circle
check_circle