- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Obsah balení | Krystal |
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Dokončit | Malování |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Styl | Moderní/současné |
| Příkon (W) | 8W |
| Datum zařazení | 17. 10. 2016 |
| Rozměry | |
| Celková šířka (CM) | 7,5 cm (2,95 palce) |
| Celková hloubka (CM) | 7,5 cm (2,95 palce) |
| Celková výška (CM) | 20 cm (7,87 palce) |
| Rozměry | |
| Celková délka (CM) | 30 cm (11,81 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Počet žárovek | 1 |
| Příkon na žárovku (W) | 8W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Materiál stínidla | Krystal |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9717
Kód: 10359
Kód: 9979
Kód: 9494
Kód: 9672
Kód: 10131
Kód: 10139
Kód: 9990
Kód: 10128
check_circle
check_circle