- Sleva
- Nové
| Kategorie | Nástěnné svítidlo/svítidlo |
| Styl | Evropský Vintage Styl |
| Doporučené přizpůsobení místnosti | Ložnice, Jídelna, Obývací pokoj, Chodba, Studovna |
| Doporučená velikost místnosti (metr čtvereční) | 5-15 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Počet Světla | 1/2 |
| Žárovka zahrnuta nebo ne | Žádný |
| Příkon | MAX 40W |
| Měření produktu | 1 Světla: 24*34cm 2 Světla:32*34cm |
| Materiál upevnění | Sklo |
| Materiál stínidla | Tkanina |
| Napětí | 110-120V/220-240V |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9731
Kód: 10947
Kód: 3196
Kód: 10377
Kód: 9439
Kód: 10275
Kód: 3315
Kód: 3096
check_circle
check_circle