- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Rozměry | |
| Celková výška | 5,5 cm (2,2 palce) |
| Celková šířka | Š95 cm (38 palců) |
| Celková hloubka | D12 cm (4,8 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 5 |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 5W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Akryl |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2.5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10313
Kód: 9672
Kód: 3385
Kód: 9961
Kód: 3197
Kód: 2790
Kód: 9408
Kód: 10539
Kód: 10946
Kód: 2897
check_circle
check_circle