- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Osvětlení koupelny |
| Vlastnosti | Žárovka v ceně,Mini styl,LED |
| Styl | Moderní/současné |
| Dokončit | Galvanicky pokovené |
| Napětí (V) | AC 85-265 |
| Příkon (W) | 10W |
| Rozměry | |
| Celková výška | 6 cm (2,4 palce) |
| Celková šířka | 10 cm (4 palce) |
| Celková hloubka | 44 cm (17,6 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Základna žárovky | LED integrovaná |
| Příkon na žárovku | 10W |
| Žárovka v ceně | Ano |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Barva | |
| Barva dekorace | Průhledný,Žluť |
| Barva LED | Teplá bílá,Bílý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,2 kg |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 2943
Kód: 9428
Kód: 10001
Kód: 10473
Kód: 10368
Kód: 9688
Kód: 2948
Kód: 3002
Kód: 2987
Kód: 9998
Kód: 9991
check_circle
check_circle