- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Rozměry | |
| Celková výška | 30 cm (12 palců) |
| Celková šířka | 15 cm (6 palců) |
| Celková hloubka | 15 cm (6 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Dřevo/bambus |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 1.5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10325
Kód: 3450
Kód: 9959
Kód: 9546
Kód: 10328
Kód: 10534
Kód: 9568
check_circle
check_circle