- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (14 palců) |
| Celková šířka | 29 cm (11 palců) |
| Celková hloubka | 29 cm (11 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E26/E27 |
| Příkon na žárovku | Max 40W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál stínidla | Kov |
| Barva | |
| Barva svítidla | Černý |
| Barva odstínu | Černý |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10103
Kód: 14934
Kód: 2955
Kód: 10166
Kód: 10110
Kód: 10029
Kód: 9828
check_circle
check_circle