- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné svítidla |
| Styl | Moderní/současné |
| Rozměry | |
| Celková výška | 35 cm (14 palců) |
| Celková šířka | 40 cm (16 palců) |
| Celková hloubka | 10 cm (4 palce) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 2 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 9631
Kód: 9409
Kód: 9344
Kód: 10406
Kód: 14978
Kód: 9500
Kód: 2887
Kód: 9855
check_circle
check_circle