- Sleva
- Nové
| Informace o světle | |
|---|---|
| Typ | Nástěnné podložky |
| Vlastnosti | Krystal |
| Styl | Tradiční/klasický |
| Dokončit | Bronz |
| Směr světla | Okolní světlo |
| Rozměry | |
| Celková výška | 28 cm (11 palců) |
| Celková šířka | 22 cm (9 palců) |
| Celková hloubka | 20 cm (8 palců) |
| Informace o žárovce | |
| Počet žárovek | 1 |
| Základna žárovky | E12/E14 |
| Příkon na žárovku | Max 60W |
| Žárovka v ceně | Žádný |
| Materiál | |
| Materiál upevnění | Kov |
| Materiál dekorace | Krystal |
| Barva | |
| Barva svítidla | Bronz |
| Barva odstínu | Průhledný |
| Hmotnost | |
| Čistá hmotnost (kg) | 2.2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 10473
Kód: 9434
Kód: 2999
Kód: 2488
Kód: 9375
Kód: 9891
Kód: 10325
Kód: 10551
Kód: 9863
Kód: 3467
Kód: 9490
Kód: 3374
check_circle
check_circle